Image Alt

O nas

Tworzymy miejsca w których sami chcielibyśmy zamieszkać

Nasza Firma

Tworzymy miejsca w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Tworząc Firmę Botanica Development, naszym celem była budowa firmy opartej na wzajemnym zaufaniu oraz otwartej na różne – często najbardziej wygórowane – potrzeby i oczekiwania Klientów. Pamiętaj, to Ty jesteś naszą inspiracją i wszystko zaczyna się od Ciebie: to jak żyjesz, jak pracujesz, jakie masz pasje, jak spędzasz wolny czas. Naszym głównym założeniem jest „tworzyć miejsca w których sami chcielibyśmy zamieszkać” z poszanowaniem przestrzeni miejskiej i środowiska naturalnego.

Nieodzowne cechy naszych projektów

Cele inwestycji

Jako spółka wiemy jak ważne jest tworzenie przestrzeni dla ludzi. Te surowe ściany staną się w końcu domem dla niejednej osoby. Mając to na uwadze stawiamy na:
Ciekawy design

Nowoczesny i estetycznie zaprojektowany projekt lokum, do którego będzie się miło wracało.

Praktyczność

Funkcjonalne pomieszczenia, które będą słuzyć swoim codziennym przeznaczeniom.

Spełnianie potrzeb

Budujemy dla ludzi dlatego wychodzenie naprzeciw potencjalnym mieszkańcom jest dla nas bardzo ważne.

Poczucie bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa w miejscu, którym przebywamy jest bardzo ważne.

Trzon naszej firmy

Nasz zespół

Grzegorz Ciesielski

Prezes Zarządu

Wizjoner, strateg, którego pasją od co najmniej 10 lat są nieruchomości. Niestrudzenie realizuje swoje marzenie o budowie zrównoważonego osiedla. Obserwator szybko zmieniającego się rynku nieruchomości w Polsce i na świecie. Z zamiłowania – przyrodnik i miłośnik stylu życia „slow life”, który dostrzega synergię pomiędzy rynkiem nieruchomości a przyrodą, co zauważalne jest w jego projektach. Obecnie swoją pasję, wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w Botanica Development, gdzie pracuje nad rozwojem oferty inwestycyjnej dla branży nieruchomościowej.

Paula Ciesielska

Wiceprezes Zarządu

Empatyczna, relacyjna to ona czuwa nad tym, aby brać pod uwagę różne potrzeby klientów. Od 10 lat związana ze sprzedażą, do tego pasjonuje się rozwojem osobistym, dlatego w jej wykonaniu sprzedaż to spełnienie marzeń oraz rozwiązywanie problemów klientów. Zgodność to wartość, która mocno wybrzmiewa w jej życiu. Życie w zgodzie ze sobą, z drugim człowiekiem a także naturą. A tym właśnie kieruje się Botanica Development.

Firmy, które wspierają nasz w naszej działalności

Nasi partnerzy

Pracownia projektowa Smok

Grupa Projektowa Smok

Pracownia projektowa z Wrocławia

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz nadzoru etapu inwestycyjnego. Projektując, inspirujemy się kontekstem otoczenia, stymulujemy naszą wyobraźnię, doszukujemy się najbardziej skutecznych rozwiązań, które są odpowiedzią na pytania i problemy. Zajmujemy się kreowaniem przestrzeni, tego co nas otacza i z pełną świadomością twierdzimy, że potrafimy to robić dobrze.

Pracownia architektury krajobrazu Green Decor

Green Decor

Pracownia architektury krajobrazu

Jesteśmy ludźmi którzy kochają rośliny i naturę. Nieustanie uczymy się i pasja doprowadziła nas do miejsca w którym jesteśmy. Niedawno znaleźliśmy się w gronie jednych z najbardziej kreatywnych projektantów w Polsce. Swoje doświadczenie opieramy na stałej współpracy z architektami i projektantami wnętrz.

Współpracowaliśmy przy tworzeniu dużych inwestycji miejskich jak Projekt Teatru Letniego na Cytadeli w Poznaniu, czy zagospodarowanie terenu przy Franowo Park wokół takich obiektach jak IKEA, OBI czy Jula. Na stałe współpracujemy z deweloperami, m.in. z VASTINT przy obsłudze zieleni w Businnes Garden w Poznaniu.

Swoją wiedzą dzielimy się też dzielimy ze studentami Politechniki Poznańskiej prowadząc zajęcia w zakresie projektowania zieleni.

Logo Botanica Development
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor